MXLPLAD15KP58A
MFR.Part #
MXLPLAD15KP58A
JLCPCB Part #
C2633471
Description
-55℃~+150℃ 10uA 159A 15kW 58V 64.4V 93.6V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS