MXLPLAD15KP85A
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MXLPLAD15KP85A
JLCPCB Part #
C2633407
Package
PLAD
Description
108A 10uA 137V 15kW 85V 94.4V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS