MXLPLAD15KP48A
MFR.Part #
MXLPLAD15KP48A
JLCPCB Part #
C2633480
Description
-55℃~+150℃ 10uA 15kW 195A 48V 53.3V 77.4V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS