5KP110CAE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
5KP110CAE3/TR13
JLCPCB Part #
C2448411
Package
Plugin
Description
110V 122V 177V 28.2A 5kW TVS 插件 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS