MXLPLAD15KP30A
MFR.Part #
MXLPLAD15KP30A
JLCPCB Part #
C2633439
Description
-55℃~+150℃ 15kW 309A 30V 33.3V 48.4V TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS