MXLPLAD18KP30A
MFR.Part #
MXLPLAD18KP30A
JLCPCB Part #
C2631145
Description
-55℃~+150℃ 10uA 18kW 30V 33.3V 372A 48.4V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS