MAPLAD18KP160A
MFR.Part #
MAPLAD18KP160A
JLCPCB Part #
C2631333
Description
-55℃~+150℃ 10uA 160V 178V 18kW 259V 70A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)