MSMCJ22CAE3/TR
MFR.Part #
MSMCJ22CAE3/TR
JLCPCB Part #
C3702590
Package
SMCJ(DO-214AB)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 1uA 22V 24.4V 35.5V 42.2A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMCJ(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS