MSMLJ22CAE3/TR
MFR.Part #
MSMLJ22CAE3/TR
JLCPCB Part #
C2448417
Package
DO-214AB(SMLJ)
Description
22V 24.4V 35.5V 3kW 84.4A TVS DO-214AB(SMLJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS