MSMCJ15CAE3/TR
MFR.Part #
MSMCJ15CAE3/TR
JLCPCB Part #
C2448708
Package
SMCJ(DO-214AB)
Description
1.5kW 15V 16.7V 24.4V 61.5A Bidirectional TVS SMCJ(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS