MSMCJ12CAE3/TR
MFR.Part #
MSMCJ12CAE3/TR
JLCPCB Part #
C2448128
Package
SMCJ(DO-214AB)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 12V 13.3V 19.9V 5uA 75.3A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMCJ(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS