MXRT100KP60CA
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MXRT100KP60CA
JLCPCB Part #
C2633365
Package
DO-204AR
Description
100kW 118V 60V 66.7V TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS