MSMCJ150CAE3/TR
MFR.Part #
MSMCJ150CAE3/TR
JLCPCB Part #
C2448116
Package
SMCJ(DO-214AB)
Description
1.5kW 150V 167V 243V 6.2A TVS SMCJ(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS