MASMCJLCE11A/TR
MFR.Part #
MASMCJLCE11A/TR
JLCPCB Part #
C2448831
Package
SMCJ(DO-214AB)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 100pF 11V 12.2V 18.2V 5uA 82A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMCJ(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS