MSMCJ60CAE3/TR
MFR.Part #
MSMCJ60CAE3/TR
JLCPCB Part #
C2449702
Package
SMCJ(DO-214AB)
Description
1.5kW 15.5A 60V 66.7V 96.8V TVS SMCJ(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS