MSMCJ170CAE3/TR
MFR.Part #
MSMCJ170CAE3/TR
JLCPCB Part #
C2448110
Package
SMCJ(DO-214AB)
Description
1.5kW 170V 189V 275V 5.5A TVS SMCJ(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS