PIC32MZ1024EFG100T-250I/PT
MFR.Part #
PIC32MZ1024EFG100T-250I/PT
JLCPCB Part #
C631432
Package
TQFP-100(14x14)
Description
-40℃~+85℃ 12bit 1MB 2.1V~3.6V 250MHz 32 Bit 512KB 78 Built-in FLASH MIPS32 M-Class TQFP-100(14x14) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS