MRT100KP75CA/TR
MFR.Part #
MRT100KP75CA/TR
JLCPCB Part #
C5805322
Description
-65℃~+150℃ 100kW 10uA 147V 680A 75V 92.1V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS