MPLAD6.5KP14CA
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MPLAD6.5KP14CA
JLCPCB Part #
C2625593
Package
PLAD
Description
14V 15.6V 23.2V TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)