MPLAD7.5KP14CA
MFR.Part #
MPLAD7.5KP14CA
JLCPCB Part #
C2628358
Description
-55℃~+150℃ 10uA 14V 15.6V 23.2V 323A 7.5kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)