MPLAD36KP64AE3
MFR.Part #
MPLAD36KP64AE3
JLCPCB Part #
C2633812
Description
-55℃~+150℃ 103V 350A 36kW 64V 71.1V Bidirectional TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS