PIC18F46K20-I/ML
MFR.Part #
PIC18F46K20-I/ML
JLCPCB Part #
C642311
Package
QFN-44(8x8)
Description
-40℃~+85℃ 1.8V~3.6V 10bit 1KB 3.8KB 35 64KB 64MHz 8 Bit Built-in FLASH PIC QFN-44(8x8) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS