MAPLAD6.5KP14CA
MFR.Part #
MAPLAD6.5KP14CA
JLCPCB Part #
C2626232
Package
Mini-PLAD
Description
-55℃~+150℃ 10uA 14V 15.6V 23.2V 280A 6.5kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Mini-PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)