MPLAD6.5KP11CA
MFR.Part #
MPLAD6.5KP11CA
JLCPCB Part #
C2627894
Description
-55℃~+150℃ 11V 12.2V 18.2V 358A 6.5kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)