MPLAD36KP78A/TR
MFR.Part #
MPLAD36KP78A/TR
JLCPCB Part #
C6228512
Description
-55℃~+150℃ 10uA 126V 286A 36kW@10/1000us 78V 86.7V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS