MPLAD36KP58A/TR
MFR.Part #
MPLAD36KP58A/TR
JLCPCB Part #
C7231916
Description
-55℃~+150℃ 10uA 36kW@10/1000us 385A@10/1000us 58V 64.4V 93.6V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS