MPLAD30KP78A/TR
MFR.Part #
MPLAD30KP78A/TR
JLCPCB Part #
C3700909
Description
10uA 126V 240A 30kW 78V 86.7V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS