MPLAD30KP26A/TR
MFR.Part #
MPLAD30KP26A/TR
JLCPCB Part #
C2449416
Description
-55℃~+150℃ 10uA 26V 28.9V 30kW 43V 696A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS