MPLAD6.5KP48AE3
MFR.Part #
MPLAD6.5KP48AE3
JLCPCB Part #
C2626093
Description
-55℃~+150℃ 10uA 48V 53.3V 6.5kW 77.4V 85A Bidirectional TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS