MPLAD36KP75A/TR
MFR.Part #
MPLAD36KP75A/TR
JLCPCB Part #
C5676642
Description
-55℃~+150℃ 10uA 121V 298A 36kW@10/1000us 75V 92.1V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS