MPLAD18KP9.0CA
MFR.Part #
MPLAD18KP9.0CA
JLCPCB Part #
C2632172
Description
-55℃~+150℃ 1.169kA 10V 15.4V 18kW 60uA 9V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)