25LC320A-E/ST
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
25LC320A-E/ST
JLCPCB Part #
C1351168
Package
TSSOP-8
Description
-40℃~+125℃ 10MHz 2.5V~5.5V 32Kbit 5ms SPI TSSOP-8 EEPROM ROHS