MPLAD15KP40AE3
MFR.Part #
MPLAD15KP40AE3
JLCPCB Part #
C3699756
Description
-55℃~+150℃ 15kW 234A 40V 44.4V 64.5V TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)