MXLDA3KP28CA
MFR.Part #
MXLDA3KP28CA
JLCPCB Part #
C3713236
Description
28V 31.1V 3kW 45.4V 66A Bidirectional TVS SMD-16P ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS