MPLAD30KP58A/TR
MFR.Part #
MPLAD30KP58A/TR
JLCPCB Part #
C3710508
Description
-55℃~+150℃ 10uA 30kW 318A 58V 64.4V 93.6V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS