MPLAD36KP54A/TR
MFR.Part #
MPLAD36KP54A/TR
JLCPCB Part #
C6306342
Description
10uA 36kW@10/1000us 414A 54V 60V 87.1V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS