MPLAD30KP220CA
MFR.Part #
MPLAD30KP220CA
JLCPCB Part #
C2631505
Description
-55℃~+150℃ 10uA 220V 245V 30kW 356V 84A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)