MPLAD36KP33AE3
MFR.Part #
MPLAD36KP33AE3
JLCPCB Part #
C2632077
Description
-55℃~+150℃ 10uA 33V 36.7V 36kW 53.3V 676A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS