MPLAD36KP14A/TR
MFR.Part #
MPLAD36KP14A/TR
JLCPCB Part #
C5676612
Description
1.5kA 14V 15.6V 24V 36kW@10/1000us 3mA IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS