MPLAD36KP24A/TR
MFR.Part #
MPLAD36KP24A/TR
JLCPCB Part #
C6097353
Description
-55℃~+150℃ 10uA 24V 26.7V 36kW@10/1000us 39.8V 905A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS