MPLAD36KP33AE3/TR
MFR.Part #
MPLAD36KP33AE3/TR
JLCPCB Part #
C5776623
Description
-55℃~+150℃ 10uA 33V 36kW@10/1000us 40.6V 53.3V 676A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS