MPLAD15KP11AE3
MFR.Part #
MPLAD15KP11AE3
JLCPCB Part #
C2629203
Description
-55℃~+150℃ 11V 12.2V 15kW 18.2V 822A TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS