MIC2775-17YM5-TR
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MIC2775-17YM5-TR
JLCPCB Part #
C625727
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 1.5V~5.5V 1.7V 140ms Active High、Active Low Manual reset input Open-drain、Push-pull Voltage monitor SOT-23-5 Supervisor and Reset ICs ROHS