MPLAD36KP43AE3/TR
MFR.Part #
MPLAD36KP43AE3/TR
JLCPCB Part #
C6675329
Description
10uA 36kW@10/1000us 43V 47.8V 519A 69.4V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS