MPLAD30KP130CA
MFR.Part #
MPLAD30KP130CA
JLCPCB Part #
C3709737
Description
-55℃~+150℃ 10uA 130V 142A 144V 209V 30kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)