MPLAD36KP170CA
MFR.Part #
MPLAD36KP170CA
JLCPCB Part #
C2630992
Description
-55℃~+150℃ 10uA 131A 170V 189V 275V 36kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)