JANTXV1N5640A/TR
MFR.Part #
JANTXV1N5640A/TR
JLCPCB Part #
C3702096
Package
DO-13(DO-202AA)
Description
-65℃~+175℃ 1.5kW 17.1V 19V 27.7V 54A 5uA TVS Unidirectional DO-13(DO-202AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS