MPLAD30KP280A/TR
MFR.Part #
MPLAD30KP280A/TR
JLCPCB Part #
C3706581
Description
-55℃~+150℃ 10uA 280V 30kW 311V 451V 66A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS