MPLAD15KP13AE3
MFR.Part #
MPLAD15KP13AE3
JLCPCB Part #
C2628952
Description
-55℃~+150℃ 13V 14.4V 15kW 21.5V 696A Bidirectional TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS