ATTINY13-20SSUR
MFR.Part #
ATTINY13-20SSUR
JLCPCB Part #
C2053119
Package
SOIC-8
Description
10bit 1KB 2.7V~5.5V 20MHz 6 64Byte AVR FLASH SOIC-8 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS